Piłka nożna

Polska może zagrać z Albanią w Gdańsku

Polska może zagrać z Albanią w Gdańsku

Marcowy mecz reprezentacji Polski z Albanią może odbyć się na Polsat Plus Arenie w Gdańsku. Wszystko przez problemy ze Stadionem Narodowym w Warszawie.

Wcześniej wydawało się, że zaplanowany na 27 marca mecz Polska – Albania w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Taki scenariusz jest jednak mało prawdopodobny po ostatnich słowach ministra sportu i turystyki Kamila Bortniczuka w rozmowie z RMF FM. .

Okazuje się, że mecz może się odbyć w Gdańsku. Takie informacje przekazuje Sebastian Staszewski. Według jego informacji Polski Związek Piłki Nożnej osiągnął już wstępne porozumienie operatorem stadionu Polsat Plus Areną, na którym swoje mecze rozgrywa Lechia Gdańsk.

Jeśli mecz rzeczywiście odbędzie się w Gdańsku to najprawdopodobniej też nad morzem odbędzie się zgrupowanie kadry. Na oficjalne decyzje w tej sprawie musimy jednak jeszcze trochę zaczekać.

Reprezentacja Polski eliminacje do Mistrzostw Europy 2024 rozpocznie od wyjazdowego meczu z Czechami. Ten pojedynek został zaplanowany na 24 marca. Będzie to pierwsze spotkanie Biało – Czerwonych pod wodzą Fernando Santosa.

Kliknij, aby dodać komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Piłka nożna

Więcej w Piłka nożna