Bez kategorii

Roma i Galatasaray zagrają na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Turcji

Roma i Galatasaray zagrają na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Turcji

AS Roma i Galatasaray wezmą udział w meczu charytatywnym, aby pomóc ofiarom trzęsienia ziemi, które miało miejsce w Turcji w poniedziałek 6 lutego. Dokładna data spotkania nie została jeszcze ustalona.

AS Roma i Galatasaray doszły do porozumienia w sprawie transferu włoskiego zawodnika Nicolo Zaniolo. Okazuje się, że nie tylko sama przeprowadzka piłkarza do klubu z Turcji była omawiana przez przedstawicieli obu ekip.

Oficjalna strona internetowa ekipy ze Stambułu przekazała, że kluby doszły do porozumienia w sprawie rozegrania meczu kontrolnego. Spotkanie odbędzie się w tym roku, a cały dochód zostanie przekazany ofiarom trzęsienia ziemi, przekazano w oficjalnym oświadczeni.

6 lutego miała miejsce seria trzęsień ziemi w Turcji. Liczba ofiar śmiertelnych według oficjalnych danych przekroczyła 10 tysięcy osób.

Obie ekipy po raz ostatni miały okazję grać ze sobą w 2002 r. Drużyny rywalizowały ze sobą w Lidze Mistrzów. Spotkania zakończyły się remisami. W każdym z meczów miał miejsce rezultat 1:1.

Rzymianie plasują się aktualnie na trzecim miejscu w tabeli Serie A. Do lidera SSC Napoli tracą 16 oczek.

Kliknij, aby dodać komentarz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bez kategorii

Więcej w Bez kategorii